Pateicībā jums – mūsu lieliskajiem klientiem, mēs – DJI Latvija, esam sagatavojuši dāvanu visiem, kas iegādāsies jebkuru Mavic sērijas dronu* līdz gada beigām (vai līdz brīdim, kad dāvanu maiss būs izdalīts**) - lielisko Insta360 Nano VR kameru!


Fotografēt notikumus, vai tajos dzīvot? –Kāpēc ne abas lietas kopā?


-Iepazīstieties, Insta360 Nano VR kamera:


nieka 70g svars, viegli ieliekama kabatā un spēj darboties gan kā patstāvīga ierīce (ja ieliekam atmiņas karti), gan arī tandēmā ar iPhone*. Kameru iespējams kontrolēt arī attālināti (ar vienkāršas Bluetooth pults palīdzību), taču tai šai gadījumā ir jābūt uzmontētai uz iPhone.
Ja, fotografējot vai uzņemot video, parasti nākas izvēlēties, uz kuru pusi (sevi vai citu subjektu) pagriezt kameras objektīvu, tad ar Insta360 nano viss pēkšņi ir pavisam vienkārši – uz kuru pusi skatīties, varēsi izvēlēties arī pēc attēla vai video uzņemšanas, pie tam, savu viedokli varēsi mainīt pēc sirds patikas. Nu, un – pats par sevi saprotams – šādu pat brīvību sniegt arī saviem sekotājiem sociālajos tīklos, arī tiešraidē!

*savietojama ar iPhone 6, 6S, 7, 7Plus, 8, 8Plus un jaunākiem modeļiem. Nav savietojama ar iPhone 5, 5S, SE un iPad planšetēm to atšķirīgās korpusa formas dēļ .


**lai arī mūsu dāvanu maiss ir diezgan liels, tajā esošo Insta360 Nano kameru skaits tomēr ir ierobežots – ja gribi būt drošs, labāk pasteidzies...


0
 .