DJI Latvija Ziemsvētku FaceBook aktivitātes noteikumi1. Aktivitātes organizētājs ir DJI Latvija, kura darbojas SIA IGJJ personā, Reģ. Nr. 40003751950, jurid. adrese A. Čaka 149, Rīga, LV-1012.2. Uzvarētājs tiek noteikts, pēc nejaušības principa automatizēti izvēloties vienu no dalībniekiem, kurš ir izpildījis noteiktās darbības, lai kvalificētos dalībai (nospiedis "like" DJI Latvija FaceBook lapai, dalījies ar šo lapu, izmantojot FaceBook "share" un komentāros ietagojis kādu savu FaceBook draugu, kurš arī gaida Ziemassvētkus atnākam).


2.1. Uzvarētāja noteikšana notiks 2018. gada 17. decembrī plkst. 15:00 pēc Latvijas laika. 


2.2. Akcijā tiek noteikts viens uzvarētājs.


2.3. Akcijas uzvarētājs balvā saņem TELLO dronu, pēc balvas ierodoties personīgi Motosports veikalā Rīgā, A. Čaka ielā 149. Balvas pasniegšana tiek nofotografēta un fotogrāfija publiskota DJI Latvija FaceBook lapā kā apliecinājums akcijas priecīgam un godīgam noslēgumam.


2.4. Uzvarētāju DJI Latvija informē personīgi, izmantojot FaceBook saziņu. Gadījumā, ja uzvarētājs neatsaucas uz DJI Latvija saziņas mēģinājumiem līdz 2018. gada 20. decembrim, 2018. gada 21. decembrī tiek izvēlēts jauns uzvarētājs, no akcijas dalībnieku saraksta izņemot iepriekšējo uzvarētāju.3. Akcijā drīkst piedalīties jebkurš Latvijas iedzīvotājs, izmantojot savu personīgo FaceBook profilu.


3.1. Akcijā nepiedalās SIA IGJJ darbinieki.


3.2. Viltus profili un vairākkārtēji ieraksti tiek izslēgti no dalībnieku saraksta.


3.3. Aizskaroši, rupjības saturoši vai citādi sabiedrības interesēm kaitējoši komentāri tiek dzēsti un nepiedalās balvas ieguvēja noteikšanā.4. Visa informācija, kuru DJI Latvija iegūst akcijas laikā, tiek arhivēta projekta dokumentācijai un visas ar to veiktās darbības notiek saskaņā ar DJI Latvija privātuma noteikumiem. Informācija netiek izpausta vai nodota trešo pušu rīcībā. Dalībniekam ir tiesības pieprasīt viņa sniegtās informācijas dzēšanu, rakstot privātu ziņu DJI Latvija FaceBook lapai. 5. Piedaloties akcijā, dalībnieks piekrīt akcijas noteikumiem.
0
 .