Itin bieži mums nākas sastapties ar klientiem, kuri labprāt iegādātos kādu no jaunajiem dronu modeļiem, taču sapni piepildīt traucē tas, ka viens drons jau ir, bet divus, kā smejies, "mājinieki nesapratīs". Nu, vai arī ir kādi citi emocionālas, materiālas vai praktiskas dabas apsvērumi, kāpēc negribas vairākus. 

-Galu galā, tā nav mūsu daļa – mēs cienām jūsu viedokli neatkarīgi no tā, vai paši līdzīgā situācijā rīkotos tāpat, vai nē.

Tātad, pie galvenā: 

mēs priecāsimies palīdzēt jums ērto, ātri un bez liekām klapatām tikt pie jauna drona, nopērkot no jums esošo.


Lūdzu, aizpildiet kontaktformu, un mēs ar jums sazināsimies!Bieži Uzdotie Jautājumi (BUJ)1. Vai man, pārdodot savu veco dronu, obligāti ir jāpērk jauns drons? 


– nē, iespjams, mēs esam gatavi iegādāties Jūsu lietoto dronu arī, nepārdodot vietā jaunu. Tas atkarīgs no drona modeļa, stāvokļa un komplektācijas.2. Vai jūs par manu lietoto dronu maksāsiet vairāk, nekā citi?


– mēs piedāvāsim konkrētajam drona modelim un stāvoklim atbilstošu cenu, uzņemoties Jūsu vietā tā tālāku realizāciju, taču negarantējam augstāko cenu otrreizējā tirgū. Galvenais Jūsu ieguvums ir ērtība un ātrums.3. Vai jūs uzpērkat arī sabojātus/avarējušus dronus?


-īsā atbilde ir "Nē" – piedāvājums paredzēts tiem, kuri vēlas pārdot pilnībā darbojošos ierīci. Ierīces darbspēja pirms iegādes tiek pārbaudīta, par ko tiek sastādīts atbilstošs novērtējuma akts, kura viens eksemplārs tiks izsniegts Jums.


4. Vai jūs uzpērkat dronus arī no juridiskām personām?


-jā (atšķirsies tikai noformējamā dokumentācija).
5. Vai tas ir sarežģīti un ilgi? Kas man ir jāņem līdzi, ierodoties pārdot savu dronu?


- Līdzi nepieciešams pats drons pēc iespējas pilnā komplektācijā, kā arī derīga pase vai ID karte – saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu, abas darījumā iesaistītās puses slēdz personiskas kustamas mantas pārdošanas līgumu, kura aizpildīšanai ir nepieciešami pārdevēja personas dati. Šie dati netiks nodoti trešajām personām vai kā citādi izmantoti bez mantas pārdevēja ziņas. 

Tā kā visu dokumentu veidnes ir gatavas jau pirms Jūsu atnākšanas, kopējais laika patēriņš nebūs liels, bet jārēķinās, ka drona tehniskā diagnosticēšana aizņem zināmu laiku un ir atkarīga arī no laikapstākļiem.


0
Sīkāka informācija pie mums veikalā "Motosports", A.Čaka ielā 149, 2. stāvā

 .