Dronu pilotēšanas pamati

Apmācību kurss, kas sniedz vispārējas iemaņas un prasmes dronu drošā pilotēšanā. Apmācību kura laikā tiek apgūts vispārējs ieskats darbā ar droniem, izskatītas galvenās normatīvo aktu prasības drošiem lidojumiem, veikts neliels ieskats lidojumu plānošanā.

Kursa praktiskajā daļā notiek lidošanas apmācība ar klienta dronu (Mavic Pro, Mavic 2 Pro, Air, Air2, Phantom 4, Mini un citiem modeļiem). 
Kursa apmeklētājs iemācās sagatavot dronu lidojumam, veikt pirmslidojuma pārbaudi, pacelties un nosēsties, veikt vienkāršas figūras gaisā, iepazīstas ar drona drošības funkcijām (sensori, atgriešanās mājās), iepazīstas ar automātiskajām foto un video funkcijām, kā arī gūst ieskatu rīcībai ārkārtas situācijā. Praktiskā daļa tiek veikta Baložu poligonā.

Kurss ir paredzēts lietotājiem, kas tikko kā iegādājušies dronu un nejūtas ar to droši. Kā arī tiem lietotājiem, kas savu dronu vēl nav iegādājušies, bet vēlas izmēģināt šo tehnoloģiju un saprast, vai tā ir tiem piemērota. Kursa laikā kontrolētos apstākļos būs iespējams iemācīties drošas lidošanas pamatus.

Teorētiskā daļa:

·       Vispārējs ieskats dronu darbībā;

·       DJI Consumer sērijas drona uzbūve, funkcijas un darbības.
·       Normatīvo aktu galvenās prasības lidojumiem;
·       Lidojumu plānošana (maršruts, laikapstākļi).

 Praktiskā daļa:

·       Drona sagatavošana lidojumam;
·       Pacelšanās, nosēšanās, manevri;
·       Drošības funkcijas (RTH, sensori, ierobežotāji);
·       Automātisko funkciju izmantošana;
·       Rīcība ārkārtas situācijās.

 Apmācību ilgums: 5 stundas

Apmācība notiek ar klienta dronu.

Cena no personas: 60 eiro

Pieteikšanās apmācībām:
[email protected]


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.