DJI AeroScope


Arvien pieaugošā dronu popularitāte rada potenciālu drošības apdraudējumu tādiem objektiem, kā lidostas, cietumi, spēkstacijas u.l. būvēm un infrastruktūrai. Tradicionālie drošības risinājumi ne vienmēr spēj identificēt un monitorēt šāda tipa apdraudējumu un novērst tā iespējamās sekas. 

AeroScope spēj identificēt lielāko daļu no populārajiem plašpatēriņa droniem, un, analizējot to raidītos signālus, iegūt būtiskāko lidojuma informāciju.


AeroScope ir visaptveroša dronu atpazīšanas platforma, kura identificē lidaparāta saziņas saites un ievāc būtiskāko informāciju, tādu, kā lidojuma statuss, maršruts u.c., reālā laika režīmā. Iegūtie dati ļauj izvērtēt radušos riskus un informēti reaģēt visātrākajā iespējamajā veidā.

Jāņem vērā, ka dronu atpazīšanas tehnloģijas ir nepārtrauktā attīstībā, un AeroScape lietošana atbilstoši katrai konkrētai jurisdikcijai ir platformas gala lietotāja atbildība.


Stacionārā iekārta

Stacionārā ierīce paredzēta plašu teritoriju novērošanai. Ierīce ir pielāgojama  katra konkrētā objekta un lietotāja vajadzībām un spēj veikt novērojumus līdz pat 50km distancē, iegūstot informāciju 2 sekunžu laikā pēc signāla uzrašanās. AeroScope dati var tikt integrēti lietotāja esošajās drošības sistēmās un atbalsta publisku vai privātu mākoņpakalpojumu izmantošanu, nodrošinot datu segregāciju un attālinātu novērojumu iespēju.


Mobilā iekārta


AeroScape portatīvā ierīce paredzēta izmantošanai īslaicīgos pasākumos, kur nepieciešams monitorēt nesankcionētu dronu izmantošanu (gābšanas darbi, ugunsgrēki, masu pasākumi, u.tml.). Ierīce ir viegli pārvietojama un gatava lietošanai ļoti īsā laika sprīdī. Portatīvo AeroScope ierīci var darbināt gan ar iebūvētajiem TB50 akumulatoriem, gan, izmantojot ārēju strāvas avotu. Ierīci iespējams izmantot arī, atrodoties kustībā, tādējādi tā ir izmantojama visdažādāko pielietojuma scenāriju ietvarā.


SDK un pārvaldības sistēma


AeroScape Backstage Management System ir pilns risinājums publiskās gaisa telpas drošības monitorēšanai. Programmatūras izstrādes modulis (SDK) nodrošina iespēju pielāgot sistēmu konkrētā klienta vajadzībām un atbalsta tās integrēšanu esošajās IT drošības sistēmās.


Tipiskās pielietojuma vietas

 Lidostas

Valdības ēkas 

 Cietumi

Elektrostacijas

 Militārie objekti

 Apsargājamas teritorijas


Pirkumu grozs